Dijital farklarımız

Veri Yönetimi Ofisi 1

“Büyük Veri Merkezli Dönüşüm” projesi kapsamında Veri Yönetimi Ofisimiz operasyonel verimliliğimizi artırmaya yönelik önemli adımlar atıyor ve dijital bankacılığın geleceğini şekillendiriyor.

Mobil ve İnternet Bankacılığı kanalları 2

Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarımızı, kullanıcı dostu ara yüzü ve gelişmiş fonksiyonlarıyla güncelliyor, dijital deneyimi ileri noktaya taşıyoruz.

Yapay zeka asistanı Fi’bot 3

Yapay zeka chat asistanımız Fi’bot, müşterimiz olsun olmasın tüm ziyaretçilerimizle fibabanka.com.tr, Facebook Messenger ve Google Asistan üzerinden 7/24 sohbet ederek sorulara anında yanıt veriyor.

İhtiyaç halinde “Anında Kredi” 4

Finansal teknolojilere yaptığı yatırımlarla, bireysel müşterilerimiz için hızlı ve kolay çözümler geliştiriyor, satış noktasında müşterilerimize “Anında Kredi” kullanım imkanı sunuyoruz.

Robot-X ile hızlanan iş süreçleri 5

İş süreçlerimize yeni bir bakış açısı getiren Robot-X ile 50’ye yakın süreci bu platform üzerinde geliştirdik ve 100 FTE (Tam Süreli Eşdeğer)’ye yakın iş gücü kazanımı sağladık.

Ar-Ge Merkezi 6

Finans sektörüne yön verecek yenilikçi ürün ve hizmetler geliştirmek hedefiyle, Özyeğin Üniversitesi Teknoloji Transfer Ofisi iş birliği ile Fibabanka Ar-Ge Merkezi’ni hayata geçirdik. Üniversite ve finteklerle kurduğumuz güçlü iş birlikleri sayesinde, katma değerli proje ve akademik çalışma sayımızı her geçen gün artırıyoruz.

Analitik okuryazarlığı yüksek çalışanlar 7

İnsan kaynağımıza güveniyoruz. Seçimlerimizde her zaman titiz davranıyor, onlara verdiğimiz eğitimlerle donanımlarını artırıyor, geleceğin bankacılığını çalışanlarımızla inşa ediyoruz.

Video Bankacılığı teknolojisi ile uzaktan müşteri kazanımı 8

Videolar günlük hayatımızda önemli yer tutuyor. Biz de video kullanımını avantaja çeviriyor, Video Bankacılığı hizmetimiz ile insanların en kolay yoldan müşterimiz olmalarını sağlıyoruz.

NPS ile anlık memnuniyet ölçümü 9

Müşterilerimizin nabzını yakından hissedebilmek, memnuniyet seviyesini en üst noktalara taşıyabilmek için anlık Net Tavsiye Skoru (NPS) ölçümüne yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Dijital kanallarda ürün ve hizmet zenginliği 10

Müşterilerimiz dijital kanallarımız üzerinden kolayca ürün ve hizmetlerimize ulaşıyor. Döviz alım satım platformumuz FibaFX ile bireysel müşterilerimiz, canlı kurlarla işlem yapabiliyor.
Bankacılıkta ezber bozan 10 farka devam etmek için tıklayın